Check It!

Muziekvereniging Juliana uit Someren-Eind is druk bezig met de voorbereidingen voor een nieuwe theatershow, genaamd “Check It in sprookjesland”. Uitvoeringen zijn in De Ruchte in Someren op zaterdag 29 oktober om 20:00 uur en zondag 30 oktober om 14:00 uur. Toegangskaarten kosten € 10,- en zijn nu al te bestellen op www.deruchte.nl.

In deze sprookjesachtige show wordt de toeschouwer door het harmonieorkest samen met acteurs en zangers meegenomen in het verhaal van de prinses en de kikker! De prinses is op zoek naar haar droomprins, die ze denkt te krijgen door de kikker te kussen. Maar niets is wat het lijkt… Check it!

Met de eerste versie van Check It! in 2013 liet het harmonieorkest al zien tot veel meer in staat te zijn dan alleen muziek maken. Ook voor deze editie maakt het orkest volop gebruik van alle talenten binnen de vereniging en voegt deze samen tot één spectaculaire show. Ben er daarom op tijd bij met kaarten bestellen, want op = op!

 Voor actuele informatie: volg de Facebookpagina “Juliana check it”