B- en C-orkest naar Jeugdmuziekdag

Op zondag 9 april nemen het B- en C-orkest van Muziekvereniging Juliana uit Someren-Eind gezamenlijk deel aan de Jeugdmuziekdag. Deze vindt plaats in De Ruchte in Someren. Het optreden van Juliana staat gepland om 12:50 uur.

Het programma van de dag is in twee stukken verdeeld. Het eerste gedeelte start om 11:30 uur, hierin treden Someren, Someren-Heide, Lierop en Someren-Eind op. In het tweede gedeelte vanaf 14:30 uur spelen Maarheeze, Sterksel en Leende.

Per dagdeel neemt van elk orkest één lid plaats in de publieksjury. Zij bepalen samen wie de publieksprijs wint. Daarnaast is er nog een professionele jury die ook een prijs zal uitreiken voor het beste optreden. Op het einde van ieder dagdeel treden de orkesten gezamenlijk op met een slotnummer. De prijsuitreiking van het eerste dagdeel is rond 14:15 uur.