Pleinconcert

Op donderdagavond 5 juli a.s. sluit Muziekvereniging Juliana het repetitiejaar af met het Pleinconcert op het Einderplein. Dit begint om 18:30 uur en duurt tot ongeveer 20:45 uur.

Het harmonieorkest, slagwerkgroep, jeugdorkest, jeugdslagwerkgroep en blokfluiters verzorgen een luchtig programma met mooie zomeravondmuziek. Speciaal voor deze gelegenheid wordt het jeugdorkest aangevuld met de leerlingen van groep 5 van basisschool De Vonder, die onlangs een muziekproject hebben afgesloten.

Het concert vindt plaats op het overdekte podium op het Einderplein. Voor de toeschouwers zijn stoelen en statafels aanwezig, het personeel van De Einder zorgt ervoor dat de bar bemand is. Iedereen is van harte welkom om de vakantieperiode samen muzikaal in te luiden. Ook na het concert is er gelegenheid om nog even gezellig na te praten. Bij slecht weer vindt het concert in De Einder plaats.