Huldiging jubilarissen

Op zaterdag 13 april huldigt Muziekvereniging Juliana uit Someren-Eind maar liefst elf jubilarissen. Ben van de Broek, Rianne Maas, Marloes Sonnemans en Jo Heijblom zijn 25 jaar lid. 40 jaar lid zijn Ton van Lierop, Albert Lomans, Evert Lemmen, Charles Verschaeren en Suzan Vestjens. Tot slot vieren twee ereleden hun jubileum, Frans Lomans is 60 jaar lid en Hein van der Linden maar liefst 70 jaar.

De jubilarissen zullen door de Muziekvereniging thuis worden afgehaald met een serenade. Vervolgens verzorgt het jeugdorkest om 15:00 uur een concert in MFA De Einder met als titel: Jong Gedaan is Oud Ge(jubi)leerd. Alle belangstellenden zijn hierbij van harte welkom.

Van 17:00 tot 18:00 uur kunt u de jubilarissen feliciteren tijdens de receptie in zaal De Plattevonder in Someren-Eind.