klikvoortickets

Hit it!!!

klikvoortickets

Slagwerkgroep Juliana uit Someren-Eind bestaat in 2023 70 jaar.
Ter ere van dit jubileum geven de slagwerkers twee bijzondere optredens in de vorm van een theaterconcert, met als titel Hit it!!!
De uitvoeringen zijn op vrijdag 27 en zaterdag 28 oktober om 20:00 uur in MFA De Einder in Someren-Eind.

Elke vijf jaar gaat de slagwerkgroep de uitdaging aan om een avondvullend programma op de planken te brengen. In 2003 werd hiermee begonnen met het concert Is dát nou slagwerk?, waarna twee succesvolle uitvoeringen van Hit it en daarna The Beat Goes On volgden. Nu is voor derde keer de naam “Hit it” gekozen, vandaar de drie uitroeptekens. Ook dit keer zullen de muzikanten laten zien dat slagwerk niet alleen uit trommelen bestaat, maar veelzijdiger is dan ooit. De toeschouwers kunnen gaan genieten van een in decennia verdeelde muzikale tijdreis, met de grootste hits vanaf de jaren zestig tot nu.

Zoals gewoonlijk zullen tussendoor de verrassende hilarische acts niet ontbreken. Kortom een theateravond zoals u van slagwerkgroep Juliana gewend bent!

230801 kaartverkoop Instagram